info@eastups.pl

Moduł zasilania do UPS RACK - dodatkowe źródło energii

Moduł zasilania do UPS RACK - dodatkowe źródło energii

Moduł zasilania do UPS RACK - dodatkowe źródło energii

  • 2014-10-31 15:21:04
  • Współpraca: UPS2000RT i UPS3000RT
  • Akumulator: 8x żelowo-ołowiowy 7Ah/12V
  • Możliwość podłączenia kolejnego modułu
  • Metalowa obudowa

Moduł zasilania do UPS RACK to idealny sposób na zwiększenie całkowitego zapasu energii wykorzystywanej do podtrzymania pracy urządzeń w trybie awaryjnym. Moduł dedykowany jest do współpracy z zasilaczami UPS 2000RT oraz UPS 3000RT.

Moduł bateryjny UPS wyposażony jest w zestaw 8 prekonfigurowanych akumulatorów o pojemności 7Ah połączonych ze sobą w sposób szeregowy. Urządzenie generuje na wyjściu prąd o napięciu 96V pozwalający na bezpieczne i stabilne zasilanie kompatybilnych urządzeń elektrycznych.

Nowoczesny układ zasilający stwarza możliwość nie tylko do dystrybucji zasilania do podłączonego UPS'a, ale pozwala również na zsynchronizowanie pracy urządzenia z kolejnym modułem zasilania. Dzięki temu rozwiązaniu realne jest efektywne zwielokrotnienie całkowitej rezerwy energii dostarczanej do zasilacza UPS.

Wytrzymała konstrukcja i uniwersalny rozmiar obudowy gwarantują bezproblemową lokalizację modułu w szafach serwerowych rack. Moduł awaryjnego zasilania do UPS skutecznie dopełni instalację ochranianą przez zasilacz bezprzerwowy UPS.